WhatsApp: +90 538 517 96 46
 

Sayılarla Boyama Seti Nedir?


Daisy Line Art sayılarla boyama seti, resmin her biri belirli bir renge karşılık gelen bir sayı ile işaretlenmiş, şekillere bölünmüş olduğu bir sanat hobisidir.Mesela 1 numaralı boya tüpündeki boya ile tuvaldeki 1 numaralı alanları boyamalısınız. Setimizin içeriğinde tuval, fırçalar, boyalar, resmin örnek kartı, kısacası boyamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şey mevcuttur, ekstra hiçbir şey almanıza gerek yoktur. Uygulaması kolay, anlaşılır ve yaratıcı olan Daisy Line Art sayılarla boyama seti ile fırça deneyiminizi geliştirir, yağlı boya sanatı ile bir deneyiminiz olmasa bile eğlenerek ressam olabilirsiniz! 

Sayılarla Boyama Seti Nasıl Kullanılır?

Setimizin içerisindeki fırçalar küçük, orta ve büyük alanlara göre ayrılmış olup, her boyuttaki alanı rahatlıkla boyayabileceğiniz boyuttadır. Öncelikle fırçanızı boya ile buluşturmaya hazırlamalısınız, bunun için yanınıza bir bardak ılık su alın ve fırçanızı bu suda yumuşatın. Sonrasında tuvaldeki en büyük alana sahip numarayı belirleyip, aynı numaraya sahip boya tüpündeki boya ile boyamaya başlayın. Büyük alandan küçük alana doğru boyamak işinizi kolaylaştıracaktır. Aynı sayıya sahip alanları bitirmeden diğer sayılara sahip alanlara geçmemenizi öneriyoruz, böylelikle hem boyanızın karışmasını önlersiniz hem de fırçalarınız daha uzun ömürlü olur. Fırçanızdaki boya azaldığında çok hafif su ile temas ederek tekrar boyaya batırmanız daha verimli olacaktır. Renk geçişleri sırasında da fırçanızı su ile temizlemelisiniz. Sonrasında bir peçete yardımıyla fırçanızda ki fazla suyu almalısınız. Çok açık renklerde akrilik boya rakamları kapatmayabilir, işte o zaman boyanın kurumasını bekleyip üzerinden ikinci kez geçebilirsiniz. Boyayı fazla kullanırsanız ve fırçayı hafif sulandırarak kullanmazsanız boyalar yetersiz olabilir, bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde size yetmeyen boyaların gönderimini sağlarız.

Sayılarla Boyama Setlerinde Hatalı Yer Boyanırsa Ne yapmalı?

Hatalı yeri mi boyadınız? Endişelenmeyin! Yalnızca o alanın kurumasını bekleyin ve kuruyunca doğru boya ile üzerinden geçin. Peçete ve ıslak mendil ile silmeye çalışmanız tuvalin deforme olmasına ve boyanın daha  çok yayılmasına neden olur... Yoruldunuz mu? Boya kitlerinin kapaklarını kapatın; Mola verin. Yavaş yavaş, zamana yayarak yapın. Unutmayın ki Fransız ressam Paul Cezanne "Yıkananlar" adlı eserini 7 senede tamamlamıştı. Aynı şekilde Leonardo di ser Piero da Vinci (Leonardo Da Vinci) ‘de “Mona Lisa” eserini 7 senede tamamladı... Bu arada Daisy Line Art Sayılarla Boyama Setleri arasında “Mona Lisa” tuvalimiz “Da Vinci’nin Aşkı” adı ile birlikte sizlere sunulmuştur fakat korkmayın bizimki 7 sene sürmez. Sabır ve dikkat ile birlikte setinizi tamamladıktan sonra sırada sanat eserinize gururla bakma vakti! İşte bu şekilde; Daisy Line Art Sayılarla Boyama Setinin size ve sevdiklerinize büyük katkısı olacaktır. Yetişkinler ve minikler sayılarla boyama ile kendi eserini yarattığında özgüven, sabır ve cesarette büyük oranda artış yaşayacaktır. İnsan, bir şeyleri başarabildiğini gördüğü noktada kendine inanır ve güvenir. Mesela çocuklar!

Çocuklar İçin Sayılarla Boyama Setleri

Çocuklarımız kendi eserini yarattığı noktada kendine güveni artar, başarıyı elde edebileceğine, sanatçı olabileceğine, ruhundaki ressama inanır, ona sarılır ve hatta tutunur, geliştirip büyütmeye çalışır, iyi bir seviyeye gelebilmesi için... Tıpkı sizin çocuğunuzu büyütmeniz gibi, ona bakmanız gibi, çocuğunuzda içindeki yeteneğe öyle bakar, sahip çıkar, onu geliştirmek ister, korur. Sahip çıkma, koruma, güvenme, inanma, özgüven, cesaret, güç ve daha bir sürü şey... Daisy Line Art Sayılarla Boyama Seti yetişkinlere ve miniklere bunları aşılamayı sunuyor. Hem sanat aşılar ruha, hem eğlence katar zamana. Sanatın ve eğlencenin bir arada olduğu sayılarla boyama setini ile tuvalinizi boyadıkça kendinize güveniniz artacak, fırçanızı boyalara dokundurdukça hayatınız renklenecek ve bitirdiğinizde sanat eserinize bakıp kendinizle gurur duyacaksınız. Zamanınız çok değerli, onu iyi degerlendirin. Günümüzde vaktimizi keyifli ve değerli şekilde kıymetli biçimde harcamak, kaliteli vakit geçirmek çok önemli.

Sayılarla Boyama Setlerinin Çocuklara Faydası

Peki ya çocuklar? Çocukların vakti her şeyden kıymetli! Çocuklarınıza tableti, telefonu veya bilgisayarı bıraktırmak mı istiyorsunuz? Çocuğunuzun vaktini bunlarla yok ettiğini veya bunlara bağlı yaşadığını mı düşünüyorsunuz? Ne yapacağınızı düşünmeyin bile, Daisy Line Art sayılarla boyama hobi seti yetişkinlerin ve çocukların vaktinin değerini çok iyi biliyor. Daisy Line Art ile yeni eserler ve hobiler edineceksiniz. Hayatınıza renk katın, akrilik boyaların renk cümbüşüne dahil olun... Daisy Line Art ile sanatçı ruhunuzu, içinizde ki ressamı konuşturmanın tam vakti! Daisy Line Art ile duvarlarız bile dile gelecek, konuşacak! Evinizin duvarlarını, ofisinizi ve hatta sevdiklerinizin kalbini süsleyecek eserlerin sahibi olun. Kendi yapmış olduğunuz, her damlasında iziniz olan tuvalleri sevdiklerinize hediye edin. Sevdiklerinize Daisy Line Art Sayılarla Boyama Seti hediye edin, onların hayatına renklerle dokunun ve onlara özel hissettirin.