WhatsApp: +90 538 517 96 46
 

Yardımcı Malzemeler

Ev ya da ofislerde sanat eserlerini aksesuar olarak kullanmak isteyenler için sayılarla boyama seti adı verilen yeni nesil bir hobi ortaya çıkmıştır. Sayılarla boyama seti sayesinde hem kendinizi geliştirebilir hem de kaliteli vakit geçirerek bir sanat eserini tuvale dökebilirsiniz. Oluşturduğunuz sanat eserini evinizde ya da ofisinizde kullanarak ortama başka bir hava katabilmeniz de mümkün olur. 

Resim yapmak el becerisi isteyen işlemlerden biridir. Bu nedenle ressamlar dünya genelinde birçok sanat eseri ile ölümlerinden sonra bile konuşulmayı başarmışlardır. El beceriniz yoksa bile sayılarla boyama setimiz sayesinde bir sanat eserini tuvale aktarabilmeniz mümkün olur. Kendi eserlerinizi de kullanabileceğiniz bu set dahilinde sizlere sunduğumuz pek çok farklı malzeme bulunur. Yakınlarınıza özel günlerinde hediye edebileceğiniz ya da kendiniz kullanabileceğiniz tabloları oluşturmanız artık çok kolay. Siz de firmamız tarafından satılan sayılarla boyama setlerinden satın alarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Sayılarla Boyama Seti Yardımcı Malzemeleri

Ünlü ressamların resimlerinden oluşan setlerin yanı sıra kendinize özel olarak hazırlatabileceğiniz setlerle de sayılarla boyama yapabilirsiniz. Resimlerin belirli bölmelere ayrılarak numaralandırılmış yerlerin akrilik boya ile boyandığı sistem sayılarla boyama olarak adlandırılır. Bu set bir kılavuz eşliğinde kendi sanat eserinizi ya da ressamların sanat eserlerini tuvale dökmenize yardımcı olur. 

Kasnaklı ya da kasnaksız olarak tercih edebileceğiniz tuvallerle bu resimleri boyayabilmeniz mümkündür. Firmamız tarafından üretilen sayılarla boyama seti, sizlere en uygun fiyat garantisini ile sunulur. Size göndereceğimiz tuvallerin üzerindeki rakamlar, setin içerisinden çıkacak olan boyalarla eşleştirilerek boyanmalıdır. Kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz resmi yapabileceğiniz sayılarla boyama setimiz, oldukça eğlenceli bir hobi olarak kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olur. 

Günlük işlerinizin stresinden kurtulmak ya da hafta sonu evde eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız siz de firmamız tarafından satışa çıkarılmış sayılarla boyama setimizden satın alabilirsiniz. El pratiğinizin geliştirilmesi ve evinizde ya da ofisinizde değişik bir hava yakalanması için bu setler tarafımızca üretilmiştir.

Sayılarla Boyama Seti Malzeme Çeşitleri

Sayılarla boyama setimizin içerisindeki en temel malzeme boyadır. Akrilik boya seçeneği ile sizlere göndereceğimiz malzeme, hem kullanışlı hem de kolay uygulanabilir olduğu için tercih edilmiştir. Boya yardımı ile tuvalin üzerindeki numaralandırılmış alanlar sayesinde resmi kısa bir zaman diliminde ortaya çıkarabilirsiniz. Size göndereceğimiz akrilik boya sağlığa zararı bulunmayan yağsız bir boyadır.

Tablo boyama işlemi akrilik boya sayesinde dağılma yapmadan oldukça kolay uygulanır. Guaj ya da sulu boyanın aksine dağılma yapmaması, numaralandırılmış alanların daha rahat boyanmasını sağlar. Tuvalin kalitesi de bu konuda oldukça önem kazanır. Sizlere göndereceğimiz tuval, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Tuvalin içerisinde istediğiniz resmin hatları çizilmiş ve numaralandırılmıştır. 

Bu hatların dışına taşmadan fırça setimiz ile boyama yapabilirsiniz. Kasnaklı tuval seçeneğimiz ile resmi bitirdikten sonra anında duvara asabilmeniz mümkün olur. Kasnaklı tuvallerimiz masa desteğine ihtiyaç duymadan herhangi bir yerde boyanabilme rahatlığına sahiptir. Resminizi yaparken güneş alan bir odayı tercih etmeniz maksimum verim almanıza yardımcı olur.

Sayılarla Boyama Seti Malzeme Fiyatları

Evinizi ya da ofisinizi dekore etmek için üretilmiş olan benzersiz bir tasarım işlemi ile sizlere hem hobi hem de aksesuar ürünü sunmaktayız. Boş zamanlarınızı kaliteli bir şekilde geçirmek ve el becerinizi ortaya çıkarmak için tercih edebileceğiniz sayılarla boyama setimiz, sanat eserleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Tuval üzerinde boyalarla çalışma keyfini alan kişinin el becerisine katkı sağlamak adına üretilmiş olan ürünümüz, uygun fiyat garantisi ile satış sitemizde sizleri bekler. Setimiz içerisinde boyama yapabilmeniz için resmin rakamlandırılmış alanlarına uygun çeşitli fırçalar da size gönderilir. Bu fırçaların yardımı ile büyük alanları geniş fırça, küçük alanları dar fırça kullanarak boyayabilirsiniz. Günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak ve evde daha kaliteli vakit geçirebilmek için sizlere sunduğumuz sayılarla boyama seti, tarafımızca üretilen ve kaliteli ürünlerin kullanıldığı bir settir. 

Uygun fiyat garantisi ile size sunduğumuz bu ürün sipariş işleminizin ardından 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargoya verdikten sonra sizlere göndereceğimiz takip numarası üzerinden kargonuz hakkında bilgi alabilmeniz mümkün olur. Kısa sürede elinize ulaşacak ürünümüzle siz de kendi el becerinizi göstererek bir sanat eseri oluşturabilirsiniz.
Daisy'nin Masaüstü Akrobat Şövalesi Daisy'nin Masaüstü Akrobat Şövalesi
İndirim
Daisy'nin Masaüstü Akrobat Şövalesi
59,90TRY39,90TRY Vergiler Hariç: 39,90TRY

Daisy ile hayatınızın renk skalasını genişletin!Eğlenceli ve renkli dünyamıza sizde katılın!Daisy'ni..

Sepete Ekle
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)